פיקסל זו לא מילה גסה

March 13, 2016

 

רובכם שמנהלים עמוד פייסבוק עסקי ובעלי אתר בוודאי שמעתם את המילה - פיקסל.

אמנם נשמע משהו מפחיד אבל ביננו זה מאד פשוט, והכי חשוב - יכול לסייע לכם מאד בייצור פניות נכונות בפרסום הממומן של פייסבוק.

 

אז מה הוא למעשה פיקסל?

הפיקסל הוא בסך הכל קוד אותו מטמיעים בכל דף באתר שלכם. בדרך כלל, על ידי הכנסה שלו בין התגים העליונים בתבנית האתר.הקוד למעשה עוקב אחרי המשתמשים באתר הרשומים בפייסבוק, לומד על התנהגותם והיכן מבקרים באתר. למעשה מזכיר מאד את גוגל אנליטיקס (Google analytics).

כדי להכניס את הקוד - פנו למי שהקים את האתר שלכם, או אם הקמתם בעצמכם, חפשו במערכת של האתר את ההנחיות.

 

למה הוא משמש?

כעת הפיקסל של פייסבוק נמצא באתר שלכם ועוקב אחר משתמשים שגולשים בו ומחוברים לפייסבוק. 

כשתרצו לייצר מודעה ממומנת ולטרגט את הקהל שיראה אותה - תוכלו לבחור את הפיקסל תחת Website Custom Audiences, ותוכלו להריץ בדיקה על דפים בהם הם ביקרו ומתי, עכשיו תוכלו להגדיר את הקהלים על בסיס הפעילות שלהם באתר. 

לדוגמא תוכלו לבחור את כל המבקרים באתר שלכם ב180 יום האחרונים, או רק את המבקרים שהיו בעמוד ספציפי - כך תוכלו לייצר מודעות שקשורות לקהלים אלו בלבד ויגדלו הסיכויים שהמודעה שלכם פונה לאנשים הנכונים ותיצור תוצאה.

תחשבו לדוגמא שיש לכם באתר קטגוריה של שמלות - אתם יכולים לטרגט את כל הלקוחות שהגיעו לעמוד זה - ולפרסם להם בחודש בו היו בעמוד הזה פרסומת רלוונטית. הסיכויים שלכם לייצר המרה מהפרסום עולה פלאים אם תשתמשו בטירגוט נכון של הקהל.

 

לסיכום, השימוש הוא פשוט ולא מורכב וכדאי לכם לגלות את הכלי הזה - במיוחד אם אתם כבר משתמשים בפרסום ממומן בפייסבוק, אבל גם אם לא. המידע נאגר וזמין לכם בכל עת ובטוח שיום יבוא ותצטרכו אותו.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square

© 2016 by Face It - Marketing Solutions