לייב וידאו - על מה כל המהומה ואיך זה יכול לקדם את העסק שלכם?


אתם שומעים בוודאי על לייב וידאו live video כל הזמן לאחרונה. יותר ויותר עסקים וגם אושיות ציבוריות משתמשות בדרך זו לקדם את עצמם. אבל האם זה מתאים לכל אחד? האם זה מתאים לעסקים קטנים? התשובה היא כן.

בפוסט זה כמה דרכים לסייע לכם לנצל את הפלטפורמה החדשה הזו לתועלת העסק שלכם.

1# - צלמו לייב את היום-יום

אתה שף ? צלם את ההכנה של המתכון שאתה בדיוק מכין, תראה איך לייצר את המטעמים..

את מעצבת אופנה? תראי איך את משרטטת עכשיו את הדגם הבא, או איך את בחנות של בחירת הבדים..

אתה אמן יוצר? אין יותר מעניין מלהראות וידאו של היצירה בתהליך

אתם מפתחים תכנה? חברת סטארטאפ? שדרו מתוך חדר הישיבות, או אף יותר טוב - מחדר האוכל שלכם.

הרעיון בכלי הלייב וידאו - להיכנס היישר לתוך חיי היום-יום בעסק שלכם - תראו ללקוחות ולעוקבים שלכם קצת מתוך האירועים היומיומיים ושתפו אותם באיך שאתם מתנהלים ובצוות שעובד איתכם. אין יותר מעניין ומושך מזה.

2# - בעת השקה של מוצר חדש או קו חדש

בין אם אתם עושים הכרזה מיוחדת לרגל השקת המוצר החדש, או לא... בין אם זה מוצר פיזי חדש או קו לעונה החדשה - דברו על זה, תראו את המוצר וספרו עליו. תמונות הן דרך נפלאה לפרסם ולחשוף מוצרים חדשים, וידאו עוד הרבה יותר.

יש לכם ספר חדש - הראו אותו, אתם מנהלים חנות - הראו מוצרים חדשים שהגיעו..

נוסעים להביא סחורה מהספק - תראו את המגוון ושאלו את הלקוחות מה דעתם.. יש כל כך הרבה דרכים להסריט ולהמחיש את המוצרים שלכם, וחבל שלא תינתן ללקוחות ההזדמנות לראות אותם כך ולהרגיש אותם יותר מאשר בתמונות.

3# - הפתיעו בעת התרחשות של משהו אישי / מצחיק / מעניין / יפה

ממש כמו שאנשים נוהגים לשתף בתמונות ואתם נוהגים לשתף בתמונות בעמוד העסקי שלכם, החלו לשתף בסרטונים - כל מה שעולה על רוחכם שיכול לעניין את הלקוחות שלכם - מקומות מעניינים, לוקיישנים, אנשים מעניינים, משפחה, חברים, אירועים. תהיו אתם. זה מה שאנשים מחפשים להכיר ולראות ולעקוב אחריו.

לסיכום,

לייב וידאו הוא הכלי החם במדיה החברתית עכשיו, אבל עסקים קטנים רבים עדיין חוששים לקפוץ למים האלו ולנצל אותו. זה כלי קידום אורגאני חזק וקל לשימוש ואין כרגע דבר אחר שעולה עליו. פייסבוק וטוויטר סימנו את הכלי ודואגים להשקיע בפרסום ובקידום שלו. השימוש בוידאו עולה ואנשים צופים בכמויות. עכשיו גם אתם יכולים להתחיל ולהשתמש.

טיפ חשוב שכדאי שתקחו לפני שאתם מתחילים - התמדה. ואם אתם באמת כבר נכנסים לענין - בנו תכנית ולו"ז ושתפו את העוקבים שלכם מראש במועד הלייב וידאו הבא. בהצלחה.

#לייבוידאו #livevideo #facebooklivevideo #פייסבוקוידאו #עסקיםקטנים

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square